Domů / AKTUÁLNÍ INFORMACE
Výrobci
Naše prodejna

Pastelka - psací a výtvarné potřeby
Ječná 524/41, 120 00 Praha 2
Prodejní doba:
Po-Pá: 8 - 19
      
 
 
 
Těšíme se na Vás.

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Vážení zákazníci

nejen poplatky za platbu dobírky kartou, ale i nevyzvednuté zásilky nás donutili zdražit od 11.5.2022 Zásilkovnu s dobírkou. Jako firma, která zaměstnává osoby se zdravotním postižením chceme věnovat svůj čas a energii Vám, našim zákazníkům a Vašim objednávkám, než rekapitulací faktur a toho, kolik musíme doplatit ze svého. Věříme, že pokud o zboží máte zájem a nechcete platit navíc za dobírku, zaplatíte kartou online nebo počkáte, až Vám bude vystavena faktura.

ZRUŠENA DOBÍRKA U OBJEDNÁVEK DO 150,- Kč Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ NEVYZVEDNUTÝCH ZÁSILEK - mrzí nás toto opatření, ale sami nechceme, aby zákazník za malou objednávku platil ještě navíc částku dobírky.

Standardní zásilky: Maximální hmotnost zásilky: 5 kg. Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm) Minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm.

Zásilky od 5 - 10 kg ( Max. rozměr jedné strany zásilky od 70 cm do 120 cm. Maximální součet rozměrů všech tří stran od 120 cm do 150 cm) jsou již brány jako nadrozměrné, proto Vám i v košíku naskoční vyšší cena. K váze produktů je nutno připočíst i váhu za obalový materiál.

POZOR!

Zásilkovna poslední době eviduje časté útoky podvodníků, kteří využívají její jméno - více na: https://www.zasilkovna.cz/bezpecnost-ochrana-dat

 

Děkujeme za pochopení.

 

Tým Pastelky