Domů / Chráněná dílna
Výrobci
Facebook Facepile
Naše prodejna

Pastelka - psací a výtvarné potřeby
Ječná 524/41, 120 00 Praha 2
Prodejní doba:
Po-Pá: 8 - 19
      
 
 
 
Těšíme se na Vás.

Chráněná dílna

Kamennou prodejnu a e-shop Pastelka.eu provozuje společnost 55.CZ s.r.o., Ječná 524/41, Praha 2, zaměstnavatel zdravotně postižených.

Společnost 55.CZ s.r.o. od r. 2006 v každodenní praxi provozuje sociální podnikání, tzn. systematicky vytváří chráněná pracovní místa, na kterých dlouhodobě zaměstnává osoby zdravotně postižené, v různých stupních invalidity.
Z tohoto a dalších důvodů byla zřízena a vymezena Chráněná dílna Pastelka společnosti 55.CZ s.r.o. s chráněnými pracovními místy v Ječné 524/41, Praha 2.

Hlavní činností v Ječné je provozování maloobchodní prodejny výtvarných a psacích potřeb a internetového obchodu www.pastelka.eu.

V trojhranném, speciálním a ergonomickém úchopu máme největší sortiment psacích potřeb a dalších pomůcek v celé České republice. Všechny speciální pomůcky je možno si u nás osahat a vyzkoušet s patřičným servisem našeho personálu.

Spolupracujeme se specializovanými pracovišti, která školí pedagogy pro jejich odbornou práci s dětmi při nácviku správného psaní a také s poradnami, které se zabývají nápravou poruch psaní u dětí s těmito poruchami.