Domů / Novinky / STABILO GROW PLNICÍ PERO
Výrobci
Facebook Facepile
Naše prodejna

Pastelka - psací a výtvarné potřeby
Ječná 524/41, 120 00 Praha 2
Prodejní doba:
Po-Pá: 8 - 19
      
 
 
 
Těšíme se na Vás.

STABILO GROW PLNICÍ PERO

Pastelka -  STABILO GROW PLNICÍ PERO - psací, výtvarné a kreativní potřeby pro děti i dospělé   

 

 

STABILO Grow - Klimaticky neutrální plnící pero

Nové STABILO Grow kombinuje elegantní design a udržitelnost. Tři barevné a dřevěné varianty, stejně jako použité suroviny, jsou inspirovány přírodou a nabízejí styl, který vyhovuje každému vkusu. Ať už dub, buk nebo třešeň – každá tužka je jedinečná díky své speciální kresbě.

Pohodlí při psaní, design a udržitelnost se přirozeně snoubí.

STABILO Grow okamžitě zaujme svým půvabným, harmonickým designem a přírodou inspirovanými barvami. Ale jeho vnitřní hodnoty také dělají vynikající dojem.
Dokonalý pocit při psaní a maximální ochrana proti vytečení z něj dělají vaše oblíbené pero a nejlepšího společníka při psaní pro nadcházející roky. Především je však šetrné k životnímu prostředí: Klimaticky neutrální* plnicí pero snižuje spotřebu plastů a uhlíkovou stopu díky použití obnovitelných surovin, jako je dřevo, celulóza a slupky slunečnicových semen.

*Při použití obnovitelných materiálů cca. Ve srovnání s konvenčním plastem se ušetří 70 % CO2 v surovině, zbývající emise CO2 jsou kompenzovány certifikovanými projekty na ochranu klimatu.

Kamarádi (skoro) navždy
Vysoký komfort psaní a vysoce kvalitní materiály jako dřevo nebo nerezový hrot s integrovaným iridiovým zrnem dělají ze STABILO Grow produkt, který vám poskytne trvalé potěšení.

Více než klimaticky neutrální*
Produkt s mnoha udržitelnými vlastnostmi z hlediska použitých materiálů a výrobních procesů.

Unikátní
Každý hřídel je jedinečný díky individuální barvě a kresbě dřeva. Lněný olej chrání dřevo před znečištěním a choroboplodnými zárodky. Ochrannou vrstvu nátěru můžete snadno obnovit doma pomocí kuchyňského oleje.

Která kombinace je pro vás nejlepší?
Buk / borůvka modrá - jasná jako den u oceánu, dub / mechová zelená - uklidňující jako procházka lesem, nebo třešňová / švestková červená, teplá jako pozdní letní den?

 

A pokud nevíte, kde se tento zázrak dá pořídit, tak neváhejte kliknout na tento odkaz:

https://www.pastelka.eu/index.php?stoken=98C1A6EE&lang=2¤cy=0&cl=searchfulltext&searchparamfull=grow

Pár ukázek a návodů:

https://www.youtube.com/shorts/ZVWVlqxXsGg

https://www.youtube.com/watch?v=zPuhx5Xjr4g

https://www.youtube.com/shorts/MPBcxRgfMPc