Domů / Pro kancelář / Lepidla

Lepidlo Alteco Expoxy Clear 20g


Žádné hodnocení. Kód: 16 Produktové číslo: 8888299801032
Dvousložkové čiré epoxidové lepidlo se zpracovatelností 5 minut - 20g
Výrobce: Alteco
Dostupnost: Připraveno k odeslání
Zlevněno z 169 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 158 Kč , plus doprava
(158 Kč/ks)
 
Lepidlo Alteco Expoxy Clear 20g

Dvousložkové velmi pevné rychleschnoucí epoxidové lepidlo pro opravy a lepení. Je čiré a lepí spoje, které pasují velmi přesně na sebe. Má i při tenké vrstvě lepidla velmi vysokou pevnost. Vytvrzuje 24 hodin. Patří k epoxidům, které umožňují lepit a opravovat spoje s vysokou smykovou pevností min. 100 kg/cm2. Tepelná odolnost je po vytvrzení -20°C až +120°C. 

ROZSAH POUŽITÍ:

Je vhodné pro lepení kovů, dřeva, dřevotřísky, tvrdých plastů, laminátu, keramiky, porcelánu, skla, betonu, kamene, gumy, pěnového polystyrenu aj. a to jak mezi sebou, tak i navzájem. Není hodné pro lepení PP, PE, teflonu a silikonu. 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Lepené části musí být čisté, suché a odmaštěné. Vytlačte plnidlo a tvrdidlo v objemovém poměru 1 : 1 (dva stejné proužky) a řádně promíchejte. Zpracovatelnost lepidla je 5 minut při pokojové teplotě. Lepidlo naneste jednostranně, u drsných a porézních materiálů oboustranně, oba povrchy přitlačte k sobě a zafixujte (pomocí svorek nebo pásky). Konce tub řádně očistěte a uzavřete. Konečná funkční pevnost po 8 hodinách. Minimální pracovní teplota je 15°C. Skladujte v suchu a chladu.

Specifikace
Váha 0.036 kg
Facebook Komentáře
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.