Domů / Novinky / CHAMELEON - stínovací fixy na alkoholové bázi
Výrobci
Facebook Facepile
Naše prodejna

Pastelka - psací a výtvarné potřeby
Ječná 524/41, 120 00 Praha 2
Prodejní doba:
Po-Pá: 8 - 19
      
 
 
 
Těšíme se na Vás.

CHAMELEON - stínovací fixy na alkoholové bázi

Stínovací  fixy Chameleon jsou novinkou na trhu, pochází z Anglie a jsou jedinečné. Jsou plnitelné a snadno se dají měnit i opotřebované hroty. Nejsou jedovaté. Značka je doporučena pro použití dospělých osob a dětí od 14 let. Mladší děti mohou fixy použít také, ale hrozí opotřebení produktu a hrotů, neboť fix je určen pro jemnější práci.

 

Vyrábí se ve dvaceti dvou barvách, z nichž jedna ze dvou černých barev je použitelná pro jemné obrysy kreseb, detaily a tenké dokreslování a další fix slouží jako zesvětlující nebo jako zmizík. Každý fix má ještě svůj zmizík v těle fixy a použitím tohoto zmizíku lze skvěle dosáhnout stínovacího efektu...

 

S fixy Chameleon se dá krásně vytvářet jakýkoliv obrázek s přechodem barev ze světlého do tmavého odstínu a to naprosto přirozenou cestou. Vlastně jen stačí na minutku nechat určený hrot fixy spojený s zmizíkovým hrotem, který je součástí fixy. Hrot fixy do sebe nasaje zmizík z přiloženého zmizíkového hrotu a je ihned k použití. Kreslením se pozvolna zmizík z barvy uvolňuje a tím dochází ke stínovacímu efektu. Když zmizík z hrotu fixy vyprchá, fix funguje zcela klasicky. Fix se dá tedy použít  jako klasický fix nebo jako stínovací, vše dle potřeby.

 

- Dají se použít i na dřevo,

- Hrot, fixy, náplně a pinzeta jsou volně prodejné.

 

Pokud o něj máte zájem, není třeba ho shánět, stačí otevřít tento odkaz:
 
https://www.pastelka.eu/chameleon/
 
 

Teď ještě trochu ukázek, co tento fix umí:

 

http://www.youtube.com/watch?v=auvmrEQ2Ndw

http://www.youtube.com/watch?v=tH8kXnrTXuw

http://www.youtube.com/watch?v=n4vuyM5bA_M